ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

Ve čtvrtek 18. září se na děčínském atletickém stadionu konal atletický čtyřboj. Dlouhou dobu tuto atletickou soutěž organizovali tělocvikáři ze ZŠ Česká Kamenice. Letos byla organizace nabídnuta naší školy, čehož jsme rádi chopili a ve spolupráci s Atletickým sportovním klubem Děčín a DDM jsme soutěž uspořádali.

Naše škola měla zastoupení ve všech čtyřech kategoriích a družstva se umístila následovně:

starší chlapci – 3. místo

starší dívky – 2. místo

mladší chlapci – 2. místo

mladší dívky – 1. místo, čímž si vybojovaly postup do krajského kola

V jednotlivcích je potřeba zmínit zejména tyto žáky:

Herbstová Natálie - 1. v celkovém pořadí jednotlivců, zvítězila ve všech disciplínách

Břečková Eliška - 3. místo v celkovém pořadí jednotlivců a ve skoku dalekém, 2. místo v běhu na 60m,

Nowáková Marie - 2. místo v hodu míčkem

Horníková Kateřina - 4. místo v celkovém pořadí jednotlivců, 2. místo ve skoku vysokém

Kudrová Aneta - 1. místo v běhu na 800m

Kratochvílová Adéla - 3. místo v běhu na 800m, 2. místo ve skoku vysokém

Veselá Katka - 2. místo ve vrhu koulí

Vojta Jiruš - 1. v celkovém pořadí jednotlivců a v běhu na 800m, 2. v hodu míčkem a 3. v běhu na 60 m

Jára Gavrun – 2. místo v běhu na 60 m

Hechter Dan – 1. místo ve skoku vysokém

Novotný Radim – 3. místo v hodu míčkem

Ondra Josefus – 3. místo ve skoku dalekém. 2. místo ve vrhu koulí

Matěj Bouza – 3. místo ve skoku vysokém

Tonda Drašnar – 1. místo ve vrhu koulí

Jakub Krejčí – 3. místo ve vrhu koulí

Dalšími závodníky, kteří také podali výborné výkony patří Pelikánová Martina, Jirka Gloc, Aleš Šťástka a Káťa Veselá. Všem patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Poděkování patří také čtyřem žákům 9. ročníku, kteří byli nápomocni u výsledkových listin a vyzkoušeli si roli rozhodčích u některých atletických disciplín. Jde o tyto žáky: Martin Guldan, Jakub Šír, Martin Košik a Ondra Kinter.

D. Gajdůšková a L. Horník