Vážení rodiče,

Vzhledem k mimořádným opatřením se bude další výuka a zadávání práce realizovat prostřednictvím služby Google Classroom. Je proto nutné, abyste svému dítěti zřídili účet na Google, a to v podobě zsdc.jmeno.prijmeni@gmail.com.

Služba Google Classroom je uživatelům dostupná na stránce www.classroom.google.com. Služba je v češtině a je zcela zdarma. Vašim dětem umožní přijímat, vypracovávat a odesílat materiály, pracovní listy, kvízy, slohové práce či testy.

Nemáte-li doma počítač či jinou platformu, na které by mohl váš syn/dcera zadanou práci plnit, informujte mě a domluvíme se individuálně na dalším postupu. Upozorňuji však, že Google Classroom je momentálně náš primární prostředek pro domácí výuku.

Na závěr bych vás za sebe i ostatní vyučující poprosila jak o trpělivost, tak i o maximální možnou spolupráci, byť třeba jen v podobě kontroly, zda děti zadanou práci plní. Věřím a doufám, že se situace v dohledné době stabilizuje a my se budeme schopni vrátit k běžné podobě výuky.

Mgr. Olga Křivohlavá