SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

Ve středu 11.3.2015 se uskutečnilo v Gymnastické tělocvičně v Riegrově ulici okresní finále ve sportovní gymnastice. Soutěžilo se ve třech disciplínách. Chlapci v přeskoku, cvičení na hrazdě a v akrobacii. Dívky si místo cvičení na hrazdě mohly zvolit sestavu na kladině.

Naše škola vyslala do bojů v každé kategorii jedno nebo dokonce dvě družstva. A jak jsme dopadli? Mladší žáci (6. a 7.třída) obsadili krásné 3.místo. Starší žáci (8. a  9.třída) plně ovládli svoji kategorii a naše družstva získala 1. a 2. místo a postupují do krajského kola. Velký úspěch zaznamenaly i mladší žákyně, které vybojovaly  1. a 3. místo.

V jednotlivcích se prosadili: Olga Nehasilová (2 .místo ml. žákyně), Katka Veselá (3. místo st. žákyně), Radim Novotný (3. místo ml. žáci), Jakub Krejčí (2.místo st. žáci) a Aleš Šťástka (3. místo st. žáci).

Za všemi výkony stojí pečlivá příprava, a proto všem sportovcům děkujeme za předvedené výkony a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Monika Mihová