Bronz ze sportovní gymnastiky

V pondělí 30. března se uskutečnilo krajské finále ve sportovní gymnastice, do něhož automaticky postupují vítězové okresních kol. A protože naši starší chlapci (8. + 9. ročník) okresní kolo vyhráli, v Ústí nad Labem bojovali s nejlepšími družstvy Ústeckého kraje o postup na republikové finále.

Družstvo tvořili Lukáš Machýl, Ondra Koberec, Aleš Šťástka a Kuba Krejčí. Všichni absolvovali přeskok, akrobacii a sestavu na hrazdě.

A přestože kluci podali bezvadné výkony, na vítězství se jim dosáhnout nepodařilo. Skončili na třetím místě. Je potřeba zdůraznit, že všechna čtyři zúčastněná družstva byla v celkovém hodnocení velmi vyrovnaná. Rozhodovaly doslova desetiny! O to víc nás mrzelo, že k vítězství stačilo tak málo.

I tak to byla ale skvělá zkušenost! Víme, na co se zaměřit v příštím školním roce, aby vítězství putovalo na naši školu. Klukům patří gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy.