Komenčák

– vítězný tým v miniházené

V pátek 20. května se na kurtech venkovního hřiště u Kocandy uskutečnilo další kolo školní ligy v miniházené. Soutěž byla určena pro žáky a žákyně 4. a 5. tříd děčínských základních škol. Celkem se sešlo 8 týmů.

Naši školu reprezentovali hoši, kteří již měli zkušenosti z prosincového kola miniházené. A oprávněně se nejvíce soustředili na utkání s družstvem ZŠ Kamenická. Tento tým jsme nakonec porazili 16:13 a po dalších výhrách v naší B skupině (se ZŠ Jílové 15:10 a se ZŠ Tyrše 19:2) jsme se probojovali do finále s vítězem A skupiny. Těm jsme prakticky nedali mnoho šancí a po výhře 30:7 jsme obhájili zlato.

Složení týmu: Čenda Rameš (brankář), Jakub Polakovský, Jonáš Bédy, Bohouš Nowák, Dan Kubelka, Adam Kampy, Pepa Sýkora, Vojta Kučera, Tom Randýsek a Viktor Rejthar

Celkové pořadí škol:             1. ZŠ Komenského nám.

2. ZŠ Na Pěšině

3. ZŠ Kamenická

4. ZŠ Vojanova

5. ZŠ Jílové

6. ZŠ Libouchec

7. ZŠ Dr. Mir. Tyrše

8. ZŠ Máchovo nám.

Všem klukům patří velká gratulace k vítězství a poděkování za reprezentaci školy a výborné sportovní výkony!!