Videopohlednice z Děčína u nás na škole již podruhé

aneb nejde o to zvítězit, ale UŽÍT SI TO J

Loni jsme se s žáky 4. a 5. tříd poprvé zúčastnili celostátní soutěže v anglickém jazyce: Videopohlednice z mého města. A protože se nám natáčení líbilo,  užili jsme si při něm zábavu a překonali sami sebe, rozhodli jsme se užít si to letos znovu.

Vybrali jsme si téma volného času – „Děčín in Our Free Time.“ Natáčeli jsme v ZUŠ, DDM, na Mariánské louce i v Tiských stěnách. Vypořádali jsme se s náhlými nemocemi našich  účinkujících a zvládli improvizovat mimo scénář. Drobné chybky se vyskytly, ale přesto věříme, že přimhouříte oko i ucho a budete nám držet při vyhlášení palce. Nebo si to prostě jen užijete – tak jako my!

Video lze shlédnout na:

Děkuji všem našim účinkujícím i marodům: Kačce Lukové, Natálce Kuzmině, Sárce Viktorinové, Terezce Kopejskové, Tomáši Vopatovi z 5.B. Poděkování též patří panu Tomáši Luczkowi, který nám jednotlivé snímky sestříhal do konečné podoby.

Markéta Hořáková, učitelka AJ