Vážení rodiče,

Rádi bychom Vás a vaše děti přivítali na jarním tvoření "Komenčáku", které se bude konat v úterý 16. 4. od 14,00 do 17,00. Zahájení proběhne ve 14 hodin hudebním vystoupením žáků naší školy.

Akce se koná na hlavní budově od přízemí do 2. patra ve třídách, kde najdete celkem 33 dílen. Seznam výrobků hledejte na těchto webových stránkách v sekci „Jarní tvoření“ a také ve vestibulu školy v den konání akce. Vyberte si a navštivte svou dílnu. Zde za drobnou úplatu pro třídu s vlastním přičiněním získáte něco pěkného pro radost a jarní výzdobu. Procházet můžete dílny dle libosti.

V přízemí školy (učebna 5. C) je pro Vás otevřena „KAVÁRNA“ s nabídkou čaje, kávy a studených nápojů. K chuti přijde jistě i zákusek. Ti, jež přispějí nějakou dobrotou do kavárny, získají dva kupóny ke konzumaci zdarma.

seznam výrobků zde