Junior NBA League - Hráči BK Děčín ze ZŠ Komenského postupují do konferenčního finále

28.11.2016

autor:Jan Kout

V pondělí 21. listopadu se v Jablonci nad Nisou uskutečnil poslední turnaj základní části Jr. NBA League, kterého se opět zúčastnili hráči BK Děčín, studující první stupeň na ZŠ Komenského.

Díky svým výsledkům z předchozích turnajů postupují, i přes dvě prohry, do další části turnaje. Nakonec se tým umístil na 2. místě v divizi A, Západní konference a zajistil si tak postup do Konferenčního finále, které se uskuteční 8. prosince 2016 v Praze na Folimance.

Hráčům patří obrovská pochvala za bojovnost a předváděné výkony během všech tří turnajů. Konferenční finále v Praze bude pro hráče skvělou odměnou.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Vojta Petřík, Jirka Černý, Viktor Stránský, Tomáš Novák, Míša Kotrbová, Kuba Hrach, Matyáš Mička, Bára Bencová, Kuba Polakovský, Kuba Asatryan, Tomáš Hyka a Vanesa Váňová.