Úspěchy našich žáků ve sportovní gymnastice

Ve středu 2.3.2016 se uskutečnilo v Gymnastické tělocvičně v Riegrově ulici okresní finále ve sportovní gymnastice. Soutěžilo se ve třech disciplínách. Chlapci v přeskoku, cvičení na hrazdě a v akrobacii. Dívky si místo cvičení na hrazdě mohly zvolit sestavu na kladině.

Naše škola vyslala do bojů v každé kategorii jedno nebo dvě družstva. A jak jsme dopadli?

Mladší žáci (6. a 7.třída) obsadili 2. a 4.místo.

Starší žáci (8. a  9.třída)  3. místo

Mladší žákyně 2. a 3. místo

Starší žákyně 3.místo

V jednotlivcích se prosadili: Olga Nehasilová (2 .místo ml. žákyně), Vendula Rosendorfová (3. místo ml. žákyně), Ema Kopecká (2. místo st. žákyně), Filip Labuta (2.místo ml.žáci).

Za všemi výkony stojí pečlivá příprava, a proto všem sportovcům děkuji  za předvedené výkony a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů.

Monika Mihová