InformaceAktualityUčiteléŽáciFotoOdkazyRozvrhy

Komenského náměstí 622/3,  405 01 Děčín I,

ZÁPIS

ze zasedání školské rady, konaného dne 13.10.2009

Přítomní členové  :  Lenka Boušková, , Ing. Jana  Fenclová, Mgr. Kateřina Pohůnková, Mgr. Květuše Grosová, Lenka Kovrčová

Omluvení členové : Ing. Zdeňka Čečáková

Hosté :                    Mgr. Olga Křivohlavá, ředitelka školy

Program:

1)     Projednání výroční zprávy  2008/2009

2)     Diskuse

ad 1) Projednání výroční zprávy 2008/ 2009

Mgr. Křivohlavá, ředitelka školy rozeslala výroční zprávu všem členům školské rady v elektronické podobě již před konáním tohoto zasedání. Všichni zúčastnění měli možnost se s tímto dokumentem podrobně seznámit. Na tomto jednání ředitelka školy shrnula nejpodstatnější části a seznámila zúčastněné s jejich zněním, případně doplnila potřebné informace.

K tomuto přijato usnesení :  rada projednala  předložené  dokumenty a doporučila schválení výroční zprávy. Usnesení bylo přijato jednomyslně.

ad 2) Diskuse

Po nespokojených reakcích rodičů ve věci vánočních fotografií rada rozhodla tyto fotografie pro žáky nezajišťovat a doporučila zachovat pouze fotografování třídních kolektivů.

Příští zasedání rady svolá předsedkyně rady Ing. Jana Fenclová v březnu 2010.

Zapsala :                                                          Schválila :

Ing. Jana Fenclová                                                   Lenka Boušková

předsedkyně                                                                                                    místopředsedkyně