InformaceAktualityUčiteléŽáciFotoOdkazyRozvrhy

Komenského náměstí 622/3,  405 01 Děčín I,

ZÁPIS

ze zasedání školské rady, konaného dne 14.10.2010

Přítomní členové: Ing. Zdeňka Čečáková, Ing. Jana Fenclová, Mgr. Květuše Grosová, Mgr. Kateřina Pohůnková, Lenka Vožehová(Kovrčová)

Omluvení členové: Lenka Boušková

Hosté:         Mgr. Olga Křivohlavá, ředitelka školy

Program:

1)     Projednání výroční zprávy  2009/2010

2)     Diskuse

ad 1) Projednání výroční zprávy 2009/ 2010

Mgr. Křivohlavá, ředitelka školy rozeslala výroční zprávu všem členům školské rady v elektronické podobě již před konáním tohoto zasedání. Všichni zúčastnění měli možnost se s tímto dokumentem podrobně seznámit. Na tomto jednání ředitelka školy shrnula nejpodstatnější části a seznámila zúčastněné s jejich zněním, případně doplnila potřebné informace.

K tomuto přijato usnesení: rada projednala předložené dokumenty a doporučila schválení výroční zprávy. Usnesení bylo přijato jednomyslně.

ad 2) Diskuse

Paní ředitelka informovala zúčastněné o průběhu přestavby – dokončení učeben je plánováno v prosinci 2010, hřiště v prosinci 2011.

Příští zasedání rady svolá předsedkyně rady v březnu 2011.

Zapsala :                                                         Schválila :

Ing. Jana Fenclová                                               Ing. Zdeňka Čečáková

předsedkyně