InformaceAktualityUčiteléŽáciFotoOdkazyRozvrhy

ŠKOLSKÁ RADA ZÁKLADNÍ ŠKOLY

KOMENSKÉHO NÁMĚSTÍ, DĚČÍN I.

ZÁPIS

ze zasedání školské rady konaného dne 5.10.2012

Přítomni:  M. Blažková, L. Ďuranová, L. Kovrčová, M. Skala, Mgr. K. Pohůnková, Mgr. Z. Rosendorfová

Hosté: Mgr. Olga Křivohlavá (ředitelka školy)

Program:

1) Projednání výroční zprávy o činnosti školy za školní rok 2011/2012.

2) Schválení výroční zprávy.

ad 1) Mgr. Olga Křivohlavá (ředitelka školy) předložila k nahlédnutí členům školské rady výroční zprávu za rok 2011/2012. Každý z přítomných se k ní mohl vyjádřit, vznést připomínky či jiné návrhy, které by byly následně po projednání zpracovány do výsledného znění.

ad 2) Vzhledem k absenci připomínek byla výroční zpráva schválena a podepsána (tvoří přílohu zápisu).

Zapsala:                                                                                      Na vědomí:

Martina Blažková                                                                       Mgr. Olga Křivohlavá

předsedkyně                                                                                ředitelka školy