ZÁPIS

z jednání školské rady konaného dne 7.10.2016

Školská rada ve složení:  Mgr. Kateřina Pohůnková, Mgr. Zdeňka  Rosendorfová, Mgr. Elvíra Matysová, Zuzana Mošnová, Hana Kalfářová, Miroslava Müllerová

Omluveni:

Ředitelka ZŠ: Mgr. Olga Křivohlavá

Program:

1) Projednání výroční zprávy o činnosti školy za školní rok 2015/2016

2) Schválení výroční zprávy

ad 1) Mgr. Olga Křivohlavá (ředitelka školy) předložila k nahlédnutí členům školské rady výroční zprávu za rok 2015/2016. Každý z přítomných se k ní mohl vyjádřit, vznést připomínky či jiné návrhy, které by byly následně po projednání zpracovány do výsledného znění.

ad 2) Vzhledem k absenci připomínek byla výroční zpráva schválena a podepsána (tvoří přílohu zápisu).

Zapsala:                                                                                             Na vědomí:

Mgr. Elvíra Matysová                                                                       Mgr. Olga Křivohlavá

předsedkyně                                                                                      ředitelka školy