ŠKOLSKÁ RADA ZÁKLADNÍ ŠKOLY

KOMENSKÉHO NÁMĚSTÍ, DĚČÍN I.

ZÁPIS

z jednání školské rady konaného dne 9.10.2013

Školská rada ve složení: M. Blažková, L. Ďuranová, L. Vožehová, M. Skala, Mgr. K. Pohůnková, Mgr. Z. Rosendorfová

Ředitelka ZŠ: Mgr. Olga Křivohlavá

Program:

1) Projednání výroční zprávy o činnosti školy za školní rok 2012/2013.

2) Schválení výroční zprávy.

ad 1) Mgr. Olga Křivohlavá (ředitelka školy) předložila k nahlédnutí členům školské rady výroční zprávu za rok 2012/2013. Každý z přítomných se k ní mohl vyjádřit, vznést připomínky či jiné návrhy, které by byly následně po projednání zpracovány do výsledného znění.

ad 2) Vzhledem k absenci připomínek byla výroční zpráva schválena a podepsána (tvoří přílohu zápisu).

Zapsala:                                                                                      Na vědomí:

Martina Blažková                                                                        Mgr. Olga Křivohlavá

předsedkyně                                                                               ředitelka školy