Úspěch našich stolních tenistů

Ve čtvrtek 23. října se v hale SKST Děčín uskutečnilo okresní finále žáků základních škol ve stolním tenise. Naše škola vypravila čtyři družstva - měli jsme tak zastoupení ve všech kategoriích. Loni se soutěž nekonala z důvodu poničení haly po povodni a v letech minulých se této soutěže, dle slov pořadatele, účastnilo poměrně málo škol. Letos byl zájem tak obrovský, že se jen v základní části odehrálo 108 zápasů. Pak následovala ještě finále, a tak není divu, že celá akce končila až těsně před 15. hodinou.

Ale to nám nevadilo, protože atmosféra soutěže byla perfektní a některá zápolení do posledního míčku vyrovnaná a nerozhodná.

Výsledky jsou následující:

Starší dívky (Aneta Kudrová, Katka Veselá, Sára Svobodová) – 5. místo

Starší hoši (Ondra Kinter, Dan Čubr, Matěj Anderle a Matěj Bouza) – 6. místo

Mladší dívky (Majda Ramešová, Míša Trojanová a Katka Soukupová) – 2. místo (ve finále se děvčata utkala s výběrem ZŠ Želenice)

Mladší žáci (Radek Štulc, Honza Winter, Oliver Tonder a Filip Řehák) – skvělé 1. místo (ve vyrovnaném finále porazili tým ZŠ Boletice)

Všem našim mladým reprezentantům děkujeme za skvělé výsledky a pořadateli – Mgr. Michalu Pazderkovi za bezproblémový průběh celé soutěže.

D. Gajdůšková