ZŠ Komenského

 
InformaceAktualityUčiteléŽáciFotoOdkazy

Informace

Aktuality

Učitelé

Žáci

Foto

Historie

Školská rada

Prázdniny

Odkazy

 

 

 

Úspěch našich stolních tenistů

 

      Ve čtvrtek 23. října se v hale SKST Děčín uskutečnilo okresní finále žáků základních škol ve stolním tenise. Naše škola vypravila čtyři družstva - měli jsme tak zastoupení ve všech kategoriích. Loni se soutěž nekonala z důvodu poničení haly po povodni a v letech minulých se této soutěže, dle slov pořadatele, účastnilo poměrně málo škol. Letos byl zájem tak obrovský, že se jen v základní části odehrálo 108 zápasů. Pak následovala ještě finále, a tak není divu, že celá akce končila až těsně před 15. hodinou.

     Ale to nám nevadilo, protože atmosféra soutěže byla perfektní a některá zápolení do posledního míčku vyrovnaná a nerozhodná.

 

     Výsledky jsou následující:

 

Starší dívky (Aneta Kudrová, Katka Veselá, Sára Svobodová) – 5. místo

 

Starší hoši (Ondra Kinter, Dan Čubr, Matěj Anderle a Matěj Bouza) – 6. místo

 

Mladší dívky (Majda Ramešová, Míša Trojanová a Katka Soukupová) – 2. místo (ve finále se děvčata utkala s výběrem ZŠ Želenice)

 

Mladší žáci (Radek Štulc, Honza Winter, Oliver Tonder a Filip Řehák) – skvělé 1. místo (ve vyrovnaném finále porazili tým ZŠ Boletice)

 

       Všem našim mladým reprezentantům děkujeme za skvělé výsledky a pořadateli – Mgr. Michalu Pazderkovi za bezproblémový průběh celé soutěže.

 

D. Gajdůšková

 

foto zde

 

 

 
 
  © Copyright 2006 ZŠ Komenského. All Rights Reserved. Design by Luboš Horník