Zápis do 1. ročníku 2017 – 2018

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2017 – 2018 proběhne v pátek 7. dubna 2017 od 8:00 do 17:00 na hlavní budově.

K zápisu s sebou přineste rodný list dítěte a občanský průkaz.

Limit počtu přijímaných žáků byl stanoven na 84.

Kritéria pro přijetí do 1. třídy:

-          dítě má trvalý pobyt ve spádovém obvodu naší školy

-          dítě mělo odklad školní docházky pro školní rok 2016 – 2017 na naší základní škole

-          dítě má sourozence ve vyšších ročnících naší školy

Škola otevírá tři první třídy, z toho ve spolupráci s BK Děčín poprvé první basketbalovou třídu. Výuka v této třídě bude probíhat standartně podle ŠVP ZV. Výuka tělesné výchovy však bude rozšířena o dvě hodiny. Tyto hodiny povedou licencovaní trenéři basketbalového klubu. Náplní těchto hodin bude všeobecná sportovní příprava se zaměřením na míčové hry. Žáci budou vybráni na základě pohybových talentových zkoušek.

Bližší informace podá Robert Landa, šéftrenér mládeže, tel.: 774 597 780, email: landa@bkdecin.cz.